Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Художній розпис стін Львів

Художній розпис стін Львів

Кожна людина, що має художній смак, в процесі оформлення інтер'єру власного будинку або офісу, прагне до ексклюзивності та індивідуальності, так як декоративний компонент дизайну — найкраще відображення внутрішніх уподобань замовника.

Художній розпис стін

Виходячи з виняткової важливості інтер'єрного декору, стандартні матеріали в оформленні стін і стелі, такі як шпалери, керамічна плитка і декоративні панелі, не здатні зробити простір оригінальним і по-справжньому ексклюзивним.


Одним з найбільш вигідних в цьому відношенні рішень оформлення стін і стелі стане художній розпис. Даний вид декорування — даний інтер'єрне мистецтво, повноцінно раскраивающее естетичний потенціал приміщення і творчий початок замовника. Компанія з багаторічним досвідом роботи в області інтер'єрного декору Гессо Стар пропонує своїм клієнтам послуги творчих дизайнерів і художників-графіків, які втілять в життя навіть найсміливіші ідеї і створять унікальну атмосферу внутрішнього простору, вміло працюючи з фарбами, відтінками і світлом.
Коли доречна художній розпис стін і стелі?

Художній розпис стін Львів


Художній розпис стін і стелі — це не тільки шалено красиво і неймовірно естетично, але і практично, адже малюнок, нанесений на поверхню з дотриманням всіх технологічних аспектів, збережеться в незмінному вигляді протягом десятиліть, не змінюючи своїх декоративних якостей. Виходячи з такої стійкості, художній розпис може гармонійно прикрасити наступні функціональні зони житлового простору:
Вітальня. В силу того, що вітальні досить часто оформляють у класичних стилістичних концепціях, серед яких бароко, ампір і античний стиль, художній розпис стін і стелі стане однозначно доречним декоративним елементом. У таких просторах найчастіше використовують технологію фрески і вибирають реалістичні зображення мотивів природи, імітацію робіт відомих художників і античних персонажів. Доповнивши дані декоративні лінії гіпсовою ліпниною, вдається досягти величної та урочистої атмосфери в гостинному залі, а також підкреслити легкість і облегченность простору.
Спальня. До декору кімнати для відпочинку пред'являються строгі вимоги, так як спальня повинна бути не тільки красивою, але і розташовувати людини до розслаблюючій атмосфері та комфортного проведення часу. Крім того, сімейна спальня повинна зберегти інтимну нотку чуттєвих відносин і романтики. Виходячи з такого складного сплетіння декоративних аспектів, художній розпис стін і стелі спальні передбачає, як правило, гармонійне поєднання неяскравих приглушених відтінків, які втілюються в природні мотиви, які відображають реалістичні портретні картини, найчастіше романтичної тематики.

Художній розпис стін Львів

---

Крім того, ми пропонуємо в місті Львів домогтися інтер'єрного досконалості, гармонійно поєднавши художній розпис з ексклюзивними елементами декоративної штукатурки

---

Дитяча кімната. Мабуть, одним з найбільш актуальних напрямків роботи дизайнерів-художників є дитяча та підліткова розпис, яка відрізняється варіативністю квітів і тематик, адже дитяча кімната — острівець безпосередності і оригінальності будинку. Для дітей молодшої вікової групи часто використовують мультиплікаційні і казкові мотиви, в той час як підліткова кімната — справжнє полотно для художника-графіка та майстри графіті.
Коридори та міжкімнатні простору. Фахівці в галузі художнього розпису стверджують, що використання світлих фонових тонів у поєднанні з рослинним орнаментом здатна візуально розширити і збільшити площу невеликого коридорного приміщення.
Ванна кімната і кухня. Особливо оригінально художній розпис стін і стелі виглядає в несподіваних приміщеннях, таких як ванна та кухня. Тут важливо зазначити, що спеціальне захисне покриття, яке наноситься поверх художнього розпису забезпечує стійкість зображення до впливу високого рівня вологості і освітленості в приміщенні.

 

Художній розпис Львів

Найчастіше розпис наноситися художником безпосередньо на свіжу штукатурку (ще вологу). З цією метою використовуються заздалегідь змішані фарби, різних хімічних складів. Малюнок у цьому випадку повинен наноситися на ретельно підготовлену і оброблену поверхню, так як від якості та геометрії стіни залежить естетика результату. Якщо художній розпис наноситися не на нову поверхню, стіну необхідно повністю очистити від попередніх декоративних матеріалів — фарба, сліди шпалер і т. д. Далі стіну ретельно знежирюють і при необхідності вирівнюють.


Якщо розглядати методику фрески в якості багатошарового покриття, то можна виділити таку схему нанесення малюнка і додаткових захисних засобів:

  • Підготовлена основа стіни
  • Класична штукатурка
  • Фінішне покриття шпаклівкою
  • Акрилове покриття — спеціальний грунт під розпис
  • Безпосередній шар живопису
  • Акриловий матовий лак, захищає малюнок від пошкоджень і зовнішніх впливів

Незважаючи на те, що техніка фрески, безумовно, пріоритетний метод нанесення художнього малюнка, в деяких випадках застосовують техніку живопису на спеціальному полотні, яке згодом фіксується на стіні. Найчастіше така технологія застосовується в тих ситуаціях, коли майстер не може безпосередньо бути присутнім на місці будівельного об'єкта. Безумовною перевагою даного методу є мобільність об'єкта живопису, адже при переїзді навіть велике полотно може бути переміщене в новий будинок.

 

 

 

Матеріали для художнього розпису

Більшість замовників цікавить, які матеріали використовуються у процесі художнього розпису стін і стелі, так як від цього аспекту буде залежати безпека і довговічність такого виду декору. Тут необхідно відзначити, що в сучасній художнього розпису використовуються лише екологічні і нетоксичні види покриттів і фарб, що дозволяє використовувати даний вид декоративного оздоблення навіть в дитячих кімнатах і установах. На різних етапах проведення роботи використовують наступні склади:

Художній розпис стін Львів


Грунт — на даному етапі використовують класичну акрилову грунтовку і при необхідності спеціальний акриловий грунт. Якщо в приміщенні відзначається підвищений рівень вологості, рекомендується використовувати спеціальні протигрибкові і вологостійкість грунтові склади.
Безпосередньо розпис — наноситися найчастіше з використанням акрилових або масляних фарб. Найбільш практичним і довговічним варіантом виступають саме акрилові склади, які в процесі роботи художника розводяться водою. Даний вид фарб можна наносити на будь-яку поверхню, створюючи загальну картину, як за допомогою техніки корпусних мазків, так і лесуваннями. Після того, як малюнок висихає, формується гладка поверхня, стійка до дії рідин і ультрафіолетових променів, що особливо важливо для приміщень з яскравим природним освітленням.

Лак — використовується в якості захисного покриття. Основу даного шару нанесення також становить безпечний акриловий компонент.
Фахівці художнього розпису в Львові пропонують створення неповторного ескізу і мальовничого оздоблення стін і стель, які на всіх етапах роботи узгоджуються із замовником і коригуються відповідно до його побажань. Крім того, наші митці мають абсолютне почуття кольору, форми і композиції, що дає можливість досягти абсолютно унікальною підсумкової картини, що підкреслює всі позитивні характеристики приміщення і приховати його недоліки.

Художній розпис стін Львів

 

Художній розпис стін