Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Машина (механізована) штукатурка у Львові - замовити майстрів

Машина (механізована) штукатурка у Львові - замовити майстрів

Замовити штукатурку стін машинним способом і викликати замірника в Львові можна в нашій компанії. Ми виїжджаємо на об'єкти по місту та Львівську область. Точну вартість по прайсу з розрахунку вашої площі скаже фахівець після огляду приміщень. Це залежить від того, потрібна вам обробка під шпалери, фарбування або керамічну плитку.

Машина (механізована) штукатурка у ЛьвовіМашина (механізована) штукатурка у Львові

Замовляйте за тел. 096-811-41-53

У нашій компанії ціна машинної штукатурки за м2 розраховується окремо з матеріалами або з використанням матеріалів замовника. Залежно від проекту ми пропонуємо нанесення автоматизованої штукатурки з глянцюванням. Після цього чистова обробка повністю готова під монтаж фінішних матеріалів. Шпаклювання не потрібно. Спосіб використовується в житлових приміщеннях.


Машинна штукатурка наноситься після установки мячкового профілю. Тут у вартість входить виконання підготовчих робіт, можливе армування і вирівнювання кутів. Вартість залежить від шару нанесення, який може бути 6-50 мм Виконується для приватної та комерційної нерухомості зі складними архітектурними проектами.


Механізована штукатурка

Просте нанесення механізованої штукатурки характерно для будівель промислового призначення та будинків. Але суміш наноситься одним шаром і рівно лягає без просвітів і нашарувань в першого разу. Ручне нанесення передбачає довге вирівнювання, коли результат за підсумком все одно залишає бажати кращого.


Замовити машину штукатурку у Львові:

Чому машинне нанесення дешевше ручного?

Важка праця людей замінюють машини, які виконують замішування суміші і подачу розчину на стіни автоматично. Людський фактор зведений до мінімуму. Менше помилок, швидше робочий темп. Чим більше обробляється площа приміщень, тим вигідніше замовнику використовувати механічну технологію. Різниця між ручним і машинним нанесенням в 30% на користь автоматизованої технології. У нас в наявності різні види обладнання, що використовуються в залежності від виду нерухомості. Майстри виконують роботу з гарантією якості.

Механізована штукатрука Львів

Механізована штукатурка Львів

Художній розпис стін