Декоративна штукатурка
Російська версія
Гнучкий камінь

Гнучкий камінь

Назад Вперед
Наверх

В принципі як нанести штукатурку на стіни і який малюнок і рельєф їй надати цілком і повністю залежить від фантазії майстра. Можна взяти пензлик і широкими мазками надати текстуру, а можна і ганчіркою... У своїх проектах ми часто використовуємо штукатурку. Одного разу декоративна штукатурка допомогла врятувати елегантну вітальню від присутності додаткової кераміки на стіні, що належала і кухні, і вітальні (несуча конструкція). Професіоналізм і відпрацьовані техніки - ось секрет успішного результату в нанесенні штукатурки.

Штукатурка - це оздоблювальний матеріал, який  міцно утримує позиції на вершині популярності. Завдяки своїм естетичним перевагам все більше людей обирають саме декоративну штукатурку для оздоблення осель та комерційних приміщень.

Україна сьогодні впевнено крокує в ногу з основними європейськими тенденціями в плані оздоблення квартир декоративною штукатуркою. Якщо раніше штукатурка була основою ремонтних робіт у дорогих квартирах, котеджах, офісах та ресторанах, то сьогодні, завдяки більш демократичним цінам, оздоблення приміщень декоративною штукатуркою стало  доступним усім.

Пам’ятайте, що декоративна штукатурка має гарантію від 5 до 10 років.  Більшість декоративних штукатурок досить стійкі до механічних впливів, а деякі навіть мають статус «антивандальних». Майстри з нанесення штукатурки з легкістю можуть реставрувати декоративну штукатурку. Крім того, як показала практика, декоративна штукатурка рятує оздоблення будинку від домашніх улюбленців, для яких, на відміну від шпалер, вона абсолютно не цікава. Тут багато цікавого

Наші майстри мають великий досвід в нанесенні штукатурки та інших декоративних матеріалів в Україні. Про це свідчать 8 років успішної роботи на ринку та сотні задоволених клієнтів, чиї квартири та офіси завдяки професійному нанесенню штукатурки стали зразком стилю та якісного ремонту.

Основні міста, в яких наша бригада проводить роботи з нанесення штукатурки та інших декоративних матеріалів – Київ та Львів.

Понад усе ми цінуємо нашу репутацію, а тому майстри, які працюють у нашій бригаді, є справжніми професіоналами своєї справи. До того ж наша бригада зарекомендувала себе як надійний партнер, працюючи з відомими дизайнерськими тудіями.

 Замовити послуги  з штукатурів в Львові можна за телефоном: +38-096-81-14-153

Художній розпис стін