Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Штукатурка будинку

Штукатурка будинку


Незважаючи на появу безлічі нових матеріалів та способів обробки,використання штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт залишається найпопулярнішим способом оформлення будинку.

 

Зовнішня штукатурка призначена не тільки для створення більш привабливого зовнішнього вигляду будинку, але й для збільшення експлуатаційних характеристик вихідного будівельного матеріалу.

 

Одним із самих практичних покриттів вважається фасадна штукатурка, популярність якої пояснюється рядом переваг у порівнянні з іншими засобами для обробки поверхні. Зовнішня штукатурка відрізняється волого- та термостійкістю, міцністю, підвищенням тепло- та звукоізоляційних характеристик будівлі та відносною простотою нанесення, а також доступною вартістю у порівнянні з іншими обробними матеріалами.

Існує декілька видів зовнішньої штукатурки: мінеральна, акрилова, силікатна та силіконова, які відрізняються за складом та характеристиками. Їх назви походять від виду сполучного компоненту, який використовується при виробництві.

 

Найбільш стійкою до механічних впливів є акрилова штукатурка, найменш - мінеральна, а силіконова і силікатна - середньостійкі. Що ж стосується стійкості до атмосферних опадів, найбільш  стійкими є акрилові і силіконові штукатурки, а силікатні та мінеральні - є менш стійкими.

 

Що ж стосується внутрішніх ремонтних робіт, найчастіше застосовується  гіпсова або ж вапняна внутрішня штукатурка. Гіпсова штукатурка «дихає» краще, ніж цементна або вапняна. Вона є екологічно чистішою, що надзвичайно важливо для здоров'я людини, особливо якщо в будинку живуть діти.

 

Особливої уваги заслуговує кольорове різноманіття штукатурки, яке дозволяє не тільки підібрати бажаний відтінок, але і комбінувати відразу декілька варіантів. Довговічність кольору штукатурки прямо пропорційна насиченості тону. Чим світліше відтінок фарби, тим довше вона буде зберігати свій зовнішній вигляд, і навпаки - чим темніший і насиченіший колір, тим швидше він буде втрачати свої властивості.

 

Слова: Штукатурка, будинок, штукатурки

 

Схоже:
  • Основні види штукатурок
  • Фактурна штукатурка
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Штукатурка з ефектом металу, бетону, шовку
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Потрібні штукатури в Львові - машинним способом.
  • Художній розпис стін