Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Внутрішня штукатурка будинку

Внутрішня штукатурка будинку

Сьогодні важко уявити сучасний будинок та його інтер’єр без використання штукатурки. Основою класичної штукатурної композиції служить гашене вапно, білий цемент або гіпс. Найчастіше для внутрішньої обробки приміщень застосовується  гіпсова або ж вапняна внутрішня штукатурка. Гіпсова штукатурка «дихає» краще, ніж цементна або вапняна. Вона є екологічно чистішою, що надзвичайно важливо для здоров'я людини, особливо якщо в будинку живуть діти.

 

Сучасні декоративні штукатурки відрізняються унікальним поєднанням екологічної безпеки та естетичною привабливості. Зазвичай, вміст у них синтетичних пластифікаторів та інших хімічних добавок не перевищує 3%.

 

З часом сучасна внутрішня штукатурка не вигорає і не притягує пил, не горить, добре переносить вологе прибирання (без використання побутової «хімії» і абразивних щіток). Декоративні штукатурки можуть прослужити не одне десятиліття. До складу матеріалів включаються фунгіцидні та антисептичні добавки, які пригнічують ріст грибків і плісняви.

 

Будинок в цілому та інтер’єр його окремих кімнат завдяки декоративній штукатурці  можуть отримати нове, вишукане оформлення. Адже декоративні можливості сучасної штукатурки вражають своїм різноманіттям. Використання різних технік нанесення, а також експериментування з фактурами, візуальними ефектами і палітрою кольорів дозволяють  реалізовувати будь-які найфантастичніші дизайнерські задуми.

 

Види внутрішньої штукатурки:

Кольорова штукатурка на акриловій основі.

Сграффіто - художня штукатурка - вид штукатурки, при якому отримується рельєфне покриття з візерунком або малюнком.

Венеціанська штукатурка або рідкий мармур – один з найпопулярніших видів внутрішньої штукатурки до складу якого входить мармурова мука і сполучний інгредієнт на акриловій або вапняній основі.

 

Внутрішня штукатурка: переваги використання.

Стіни, оброблені штукатуркою, не потребуватимуть ремонту  мінімум 20-30 років. У порівнянні з гіпсокартоном, внутрішня штукатурка є економічно вигіднішою, особливо, якщо ви самі можете виконати її нанесення. Стіни, оброблені штукатуркою, є більш міцними, ударотривкими та надійними у порівнянні з гіпсокартоном та іншими видами внутрішньої обробки стін. На такі стіни можна сміливо чіпляти все, що завгодно, починаючи від люстр, полиць чи картин.

 

Внутрішня штукатурка попереджає розвиток мікроорганізмів та забезпечує «дихання» стін.

 

Ключові слова:  Штукатурка, будинок, внутрішня штукатурка, інтер'єр, стіни

Художній розпис стін