Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Перевага механізованої штукатурки над ручною!

Перевага механізованої штукатурки над ручною!


Механізована штукатурка Львів 

Механізована штукатурка наноситься механізованим способом за допомогою спеціальних штукатурних агрегатів, а також вручну.
Штукатурні суміші для машинного нанесення - Сухі будівельні суміші на гіпсовій основі, що використовуються при одношаровому оштукатурюванні стін і стель у внутрішніх приміщеннях з нормальним рівнем вологості. До складу таких сумішей включені: гіпс (речовина), фракціонований кварцовий пісок, мінеральні та полімерні добавки. 

Після машинного нанесення штукатурка легко вирівнюється і швидко сохне, поверхня виходить ідеально рівною, з високим рівнем міцності.


До переваг механізованої штукатурки відносяться: 
* великий вихід готового розчину, 
* універсальність (підходить для всіх типів мінеральних основ), 
* висока продуктивність штукатурних робіт, 
* можливість нанесення шаром товщиною до 50 мм без ризику появи тріщин або інших деформаційних дефектів.

Замовити механізовану штукатурку в Львові:

Заключним етапом косметичного або капітального ремонту є внутрішні штукатурні та оздоблювальні роботи, головна мета яких – надання естетичної краси поверхням, стін і стелі. І якщо вам потрібні стіни з рівністю під лазер! То тільки машинна штукатурка зможе забезпечити таку ідеальну рівність.
Слід підкреслити, що етап нанесення самої штукатурної суміші є дуже важливим, так як від виконання внутрішніх робіт залежить як стиль майбутнього інтер'єру, так і довговічність поверхонь. Саме тому довіряти цю справу необхідно тільки висококваліфікованим фахівцям, які мають досвід роботи і володіють відповідними навичками.
Наші майстри штукатури враховують будь-які потреби та інтереси замовника при розробці дизайн-проекту. Вони підготують приміщення, правильно підберуть матеріали і забезпечать суворе дотримання будівельних норм в процесі роботи.

Комплексні роботи по внутрішній обробці будинку або Таунхауса в Львові:

У чорнові роботи на початковому етапі будівництва входить весь спектр внутрішніх оздоблювальних робіт:

 1.  Демонтажні роботи;
 2.  Гіпсова машинна штукатурка;
 3.  Цементно-вапняна штукатурка;
 4.  Машинна стяжка;
 5.  Малярні та Плиткові роботи тощо.


Якщо вам потрібні рівні стіни то краще замовляти Штукатурні роботи у професіоналів з багаторічним досвідом, і які надає гарантію на всі види проектних, ремонтних, будівельних та оздоблювальних робіт. Якщо розглядати більш детально і поетапно виконання комплексних робіт, слід зупинитися на найголовніших з них, про що йде мова далі.
Отже, внутрішні роботи по обробці приміщень охоплюють ряд дій.

Порядок робіт з облаштування будинку або таунхауса:

1.    попередній монтаж вікон і дверей (вхідних і міжкімнатних);
2.    установка внутрішніх перегородок і (при необхідності) здійснення зонування приміщення;
3.    виконання чорнової стяжки підлоги з одночасним монтажем каналізаційної та водопровідної систем;
4.    здійснення супутніх робіт (штроблення стін, прокладка електропроводки, підготовка гнізд для розміщення вимикачів і розеток і т. п);
5.    підготовка стін до обклеювання шпалерами або іншими декоративними матеріалами-відповідно до дизайн-проектом;
6.    проведення благоустрою стель (нанесення штукатурки, установка металоконструкцій, гіпсокартону або натяжної стелі);
7.    виконання фінішної обробки приміщення (укладання на підлогу плитки, паркету, лінолеуму або ламінату, облицювання стінових поверхонь і т. п);
8.    монтаж і підключення сантехніки, розміщення побутової техніки (при необхідності або побажанням клієнта).

Якщо вам потрібна механізована штукатурка під лазер у Львові то у нас можна замовити майстрів-штукатурів.
Звичайно, перелік вищезазначених робіт може коригуватися в залежності від побажань замовника, а також від технічних особливостей конкретного об'єкта та інших факторів. В цілому ж внутрішні оздоблювальні роботи охоплюють цілий комплекс ремонтно-будівельних робіт. Тому розглядати якийсь один етап як кінцевий результат неможливо: всі етапи взаємопов'язані і забезпечують створення комфортної внутрішньої обстановки.

Грамотне використання штукатурки-ідеальне вирівнювання стін і стелі

Роботу зі штукатуркою відносять до вологого типу обробки поверхонь в будинку. Застосовувати такий будівельний матеріал необхідно грамотно, з урахуванням стану об'єкта, зокрема, поверхонь стін, стелі та підлоги. Штукатурка додасть їм правильної геометрії, що позначиться на естетичному вигляді приміщення.
За допомогою спеціальних інструментів наші фахівці добре прогрунтовують всі поверхні, після чого відбувається установка спеціальних "маяків" для контролювання рівня і вирівнювання поверхні. Далі відбувається "механізоване нанесення розчину" по всій стіни або окремих її ділянок для отримання ідеально рівних поверхонь.


Незалежно від загальної площі приміщення наші майстри з усією відповідальністю підходять до роботи, щоб досягти бажаного результату. Вибір матеріалу найкраще довірити фахівцям, які підкажуть вам, яке покриття буде більш оптимальним для стелі і стін в процесі внутрішньої обробки конкретного приміщення.


Схоже:
 • Потрібні штукатури в Львові - машинним способом.
 • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
 • Фактурна штукатурка
 • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
 • Основні види штукатурок
 • Якісні штукатурки
 • Художній розпис стін