Декоративна штукатурка
Російська версія

Якісні штукатурки


Щоб Ваша оселя завжди радувала око, необхідно приділити особливу увагу вибору штукатурки і будівельників, які будуть виконувати роботу...

Чому слід обирати дорогі декоративні штукатурки?

Недорогі декоративні штукатурки - синтетичні, вони забезпечують в десять разів меншу транспірацію, утворюючи в приміщенні своєрідний вакуум. Вони погано пропускають водяну пару, як наслідок, на поверхні скупчуються краплі води - звідси зайва вогкість і цвіль. Стіни не "дихають" і кімнати слід постійно провітрювати.

Тому не жалійте гроші та обирайте надійні декоративні штукатурки, а також першокласні марки оздоблювальних штукатурок для якісних внутрішніх і зовнішніх робіт.

Якісні штукатурки виготовляють з природних матеріалів: гашеного вапна, кам'яного пилу і натуральних пігментів, фінішним покриттям служить бджолиний віск. Такі штукатурки - гіпоалергенні і нетоксичні, не виділяють шкідливих речовин, не мають сильно вираженого запаху, вони абсолютно безпечні для здоров'я і не бояться кондиціонера.

Як провірити якість штукатурок?

Штукатурка повинна міцно зчіплюватися з поверхнею, не відшаровуватися; мати добре затерту поверхню, без зовнішніх дефектів Точність виконуваної штукатурки перевіряють правилом (рейкою) довжиною 2 м. Для цього правило прикладають до поверхні оштукатуреній стіни в різних напрямках: вертикально, горизонтально, по діагоналі. Якщо у вас в квартирі буде паркетна дошка, ламінат або рейкова стеля, то варто звернути увагу на паралельність стін, уздовж яких лежатиме ламінат або стелю щоб не вийшло т.зв клина. Також штукатур, повинен заштукатурити стіни так щоб ширина віконних укосів, що зліва, що справа вікна була однаковою.

Щоб перевірити міцність з'єднань, можна нанести кілька слабких ударів по штукатурці в довільно обраних місцях. Зрозуміло, якісна обробка не допускає ніяких відшарувань. Звук при ударі повинен бути глухим, що свідчить про відсутність пустот і рівномірності нанесення оздоблювального шару.

Деякі можуть сказати, що на такі речі звертають увагу тільки професіонали, а простий обивач цього навіть не помітить, це просто дрібниці. Якраз навпаки саме ці дрібниці в декоративній штукатруці і бачать ваші гості і саме з таких дрібниць складається загальне сприйняття приміщення, а те що в квартирі всі кути від 85-95 градусів навіть супер професіонал не помітить.

Схоже:
  • Основні види штукатурок
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Рельєфна декоративна штукатурка
  • Потрібні штукатури в Львові - машинним способом.
  • Штукатурка будинку
  • Фактурна штукатурка
  • Художній розпис стін