Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Рельєфна декоративна штукатурка

Рельєфна декоративна штукатурка


Якщо вам знадобилася рельєфна штукатурка, кращим варіантом буде віддати перевагу продукції від надійних і перевірених компаній-виробників з чудовою репутацією. На перший погляд може здатися, що рельєфна штукатурка проста у нанесенні, це не зовсім так.  Так як рельєфна штукатура –це складне покриття, що імітує природну поверхню, яку дуже тяжко передати на стіні!

Коли виникає необхідність привнести якусь родзинку в оформлення житлових і офісних приміщень не знайти кращого способу урізноманітнити інтер'єр, ніж використовувати рельєфну штукатурку. Використовувана в якості декоративного покриття рельєфна штукатурка творить справжні дива з будь-якою поверхнею, на яку вона наноситься. Після нанесення рельєфної штукатурки стіни у вітальні, коридорі, кухні, спальні і будь-якому іншому приміщенні набудуть особливої ​​фактурність, що істотно урізноманітнює загальний вигляд того чи іншого простору. Представлена ​​в найширшої колірній гамі рельєфна штукатурка може бути підібрана тон в тон до меблів або іншим інтерьерним елементам або ж навпаки може різко з ними контрастувати, створюючи неординарні рішення.

 

 

Рельєфна декоративна штукатурка знову увійшла у моду в Україні. Торкатися до такої поверхні приємно, вона виглядає оригінально і в той же час дуже природно, ніби створювалася не рукою декоратора, а самою природою.
Різноманітність фактур приємно здивує, а головне задовольнить смак кожного. Рельєфна декоративна штукатурка відрізняється міцністю і довговічністю. Таке покриття не вимагає попереднього вирівнювання стін - за рахунок товстого шару декоративного матеріалу нерівності зникнуть без сліду.


Краса, міцність, доступність - три слова, якими можна охарактеризувати такий дивовижний матеріал як рельєфна штукатурка.

В цілому рельєфна декоративна штукатурка - нетривіальне настінне покриття, воно добре впишеться в будь-який інтер'єр, підкресливши його унікальність. Мальовничі фактурні покриття можна наносити як всередині, так і зовні будинку - вони добре адаптуються до погодних умов.

 

 

Замовити рельєфну декоративну штукатурку - замовити

 

Рельєфна декоративна штукатурка, здатна імітувати безліч різних фактур. Популярне покриття травертин, імітує піщаник або цегляна кладка, піщаний ландшафт або бетонна стіна - рельєф може бути будь-яким. Приміщення, схоже на «мазанку» створить рельєфна штукатурка marmur, що повторює вид глиняного стіни. Ефект старої благородної поверхні відтворить покриття «античні стіни». Шкіряна поверхня досягається за допомогою нанесення певного виду штукатурки спеціальним інструментом.

Розглянемо відмінності рельєфних штукатурок від гладких тонкошарових покриттів.

- По-перше, за рахунок досить щільного шару, вони володіють непоганий звукоізоляцією, що є безсумнівним плюсом.

- По-друге, різноманітність візуальних ефектів у фактурних штукатурок набагато більше.

- По-третє, рельєфні поверхні витримують кігті домашніх улюбленців.

- По-четверте, всі покриття з рельєфом, тим більше з дуже високим рельєфом, досить складно очистити - часом тріщини або муари настільки малі, що з них просто неможливо видалити бруд.

- По-п'яте, фактурні покриття типу шуба затримують на собі пил - не підходить для дітей та алергіків.
 

 

Схоже:
  • Основні види штукатурок
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Фактурна штукатурка
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Штукатурка з ефектом м'якого шовку
  • Штукатурка будинку
  • Художній розпис стін