Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Штукатурка з ефектом м'якого шовку

Штукатурка з ефектом м'якого шовку


ARETINO SETA (Аретіно Сету) – це тонкошаровий матеріал, який утворює на поверхні ефект м'якого шовку. Спеціальні наповнювачі, що входять до його складу, створюють приємну гру світла, надаючи візуальні і тактильні відчуття шовковистого покриття стін. Завдяки цьому приміщення набуває дуже затишний вигляд, здатний гармоніювати як з інтер'єрами в класичному стилі, так і з актуальними тенденціями сучасності.

Штукатурка з ефектом м'якого шовку

Декоративна штукатурка володіє яскраво вираженим перламутровим ефектом: під різними кутами поверхня переливається м'яким мерехтінням ніжного шовку. На перший погляд, його блиск може здатися надмірною. Але не треба його боятися. В інтер'єрі цей матеріал оживає грою світла і тіні, і послужить Вам на благо, візуально розширюючи простір своїми переливами, додаючи світла і радості в повсякденне життя. Приміщення, стіни якого покриті цим матеріалом, наповнюється умиротворенням і спокоєм.

Основним регіоном, в якому ми надаємо послуги з декоративної штукатурки внутрішніх приміщень, є Львів та львівська область. Але зацікавленість наших потенційних клієнтів з довколишніх районів дозволило нам розширити зону обслуговування.

Штукатурка з ефектом м'якого шовку

На думку багатьох психологів, саме цей ефект у спокійній кольоровій гамі сприяє якнайкращому комфорту. Адже, на відміну від шпалер, мають чіткий зациклений ритм, тут на кожній ділянці малюнок буде схожим, але при цьому унікальним і неповторним.

Штукатурка - шовк


Штукатурка з ефектом м'якого шовку – універсальний матеріал, який можна колорувати як у світлі (пастельні), так і в яскраві (насичені) тони. Завдяки тонкій структурі і високої міцності можна використовувати для захисту і перламутровою лесування фактур («Карта світу», «Марокканська штукатурка», «Ардезія» тощо).

Штукатурка зразки

Схоже:
  • Штукатурка з ефектом металу, бетону, шовку
  • Рельєфна декоративна штукатурка
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Гнучкий камінь
  • Якісні штукатурки
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Художній розпис стін