Декоративна штукатурка
Російська версія

Гнучкий камінь


Завдяки сучасним технологіям вдалося створити - гнучкий камінь, що поєднує в собі достоїнства натурального каменю при абсолютно невеликій вазі.
Такий штучний камінь має у своєму складі піщаник з додаванням для зчеплення полімеру на тканій основі, завдяки чому гнучкий камынь досить гнучкий і пластичний.

«Гнучкий камінь» - це натуральний природний обробний матеріал. У його основі - піщаник, найдавніший будывельно-оздоблювальний матеріал.

«Гнучкий камінь» являє собою тонкий зріз пісковику, скріплений сполучним полімером на текстильній основі. Матеріал виготовляється, у вигляді гнучких листів і плитки. Як звичайні шпалери, «Гнучкий камінь» можна запросто згорнути в рулон!

Особливості гнучкого каменю:

-Вогнестійкість. Не горить і не плавиться - результатом термічного впливу на гнучкий декоративний камінь є його розм'якшення. Експлуатація цього матеріалу допускається при температурах від -30 ˚ C до +650 ˚ C.
-Зносостійкість. Тут він нічим не поступається своєму натуральному побратимові.

Доглядати за даними покриттям досить просто. Однак при необхідності краще покрити його гідрофобізуючим речовиною, яка проникає в структуру матеріалу і не вимивається з часом. Даний склад захистить матеріал від вологи, механічних пошкоджень, збільшить термін його експлуатації.

 

Область застосування матеріалу безмежна: від оздоблення стін і підлоги до складних арт-об'єктів. Застосування «Гнучкого каменю» відкриває нові архітектурно-технічні можливості для архітекторів і дизайнерів в облицюванні фасадів, оформленні інтер'єрів.

«Гнучкий камінь» можна використовувати в обробці ванних кімнат, саун, фонтанів, басейнів - матеріал не боїться прямого попадання води на поверхню, переносить різкі перепади температури, не горючий, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, що робить його незамінним в обробці камінів.

Схоже:
  • Основні види штукатурок
  • Штукатурка з ефектом м'якого шовку
  • Фактурна штукатурка
  • Потрібні штукатури в Львові - машинним способом.
  • Рельєфна декоративна штукатурка
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Художній розпис стін