Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Фактурна штукатурка

Фактурна штукатурка


Роздумуючи про декорування своєї квартири або будинку подумайе про сучасний на будівельному ринку асортимент матеріалів фактурної штукатурки.  Однак для створення неповторного вигляду свого інтер'єру краще всього використовувати фактурну штукатурку.

За способом свого нанесення і подальшого декорування, фактично тільки вона дозволяє створити дещо не повторне і різноманітне. Наноситься фактурна штукатурка своїми руками без особливих проблем, особливо якщо художнє ремесло вам не чуже.

Наявність в фактурної штукатурки в'яжучих речовин і спеціальних добавок сприяє отриманню покриттів з імітацією натурального каменю, деревини, шкіри, піщаних дюн, бавовняної тканини. А власноручне її нанесення допомагає в прояві прихованих творчих здібностей у створенні різних візерунків, рельєфів і колірних відтінків.

Даний спосіб отримання декоративного покриття стін отлічаетcя доступність, дешевизна і відсутністю обов'язкового використання спеціальних інструментів. А дизайнерська імпровізація з різними текстурами, колірними відтінками дозволяє отримати безліч варіантів оформлення стін і інших поверхонь приміщень різних областей діяльності.

Декоративна штукатурка може відрізнятися за структурою фракцій, одержуваному рельєфу, якості допоміжних добавок, а також за іншими параметрами, але основною класифікацією прийнято вважати - поділ за сполучною речовин або основам. Цей параметр є пріоритетним, тому що відносно нього вибирається вид обробної суміші.

 

Фактурна штукатурка, фото варіантів рельєфу і дизайнерських рішень:

фото вариантов рельефа и дизайнерских решений

Класифікація - види фактурної штукатурки для стін:

-Мінеральна (цементні) - продаються у вигляді сухого порошку, який перед нанесенням розводиться водою. Вогнестійкі і володіють високою паропроникністю. В основному застосовуються для обробки поверхонь на основі мінеральних матеріалів.

-Акрилова (на основі акрилової смоли) - має вигляд готового водо-дисперсійних складу. Застосовуються практично для будь-яких мінеральних підстав, у тому числі для старих дисперсних покриттів. Переваги: ​​не вимагає попередньої підготовки, більш економічні у витраті, швидко сохнуть, не вимагають додаткової забарвлення, більш довговічні.

-Силікатна. Связующая основа - спеціальне рідке скло. Відрізняється високою паропроникністю і вважається універсальною, так як застосовується практично для будь-яких поверхонь і має стійкість до різноманітних типах впливів, що і відображається в ціні. Продається у вигляді, готовому для нанесення на поверхню;

-Силіконові застосовуються при реставрації будівель і при фарбуванні фасадів у «важких» умовах: бруд, вологий клімат і т.д. Оздоблення стін фактурною штукатуркою - завдання досить складна. Ні, сам процес не вимагає особливих навичок, але вся складність роботи полягає в художньому оформленні. Спочатку йдуть підготовчі роботи: поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною і прогрунтовану. Після висихання грунтовки наноситься штукатурний розчин за допомогою шпателя. Потім необхідно надати потрібний рельєф на поверхні: найкраще для цього використовувати фактурний валик, трафарет або шпатель. Також можливе нанесення за допомогою спеціального розпилювача.

Переваги фактурної штукатурки:

-можливість вибору малюнка (карта світу, травертин, морська губка, марокканська штукатурка);
-ізвестковие штукатурки не схильні утворення грибка, цвілі, тобто придатні для вологих приміщень;
-більш стійкі до фізичного впливу ніж шпалери;
-структурние штукатурки приховують дрібні нерівності стін;
-багато варіантів захисту лессирующими матеріалами (матові, з перламутром, лаком, воском);
-доступна ціна.

Декоративні штукатурки в поєднанні всіх факторів є одним з оптимальних рішень для оздоблення стін приміщення, надаючи йому неповторний вишуканий зовнішній вигляд.

Склад декоративної штукатурки, наділеною фактурними властивостями, а також рекомендації до її застосування, найчастіше відбивається на самій упаковці. Крім цього, додаткову інформацію можна отримати у консультанта торгової точки або Інтерет-магазину.

Схоже:
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Основні види штукатурок
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Рельєфна декоративна штукатурка
  • Штукатурка будинку
  • Потрібні штукатури в Львові - машинним способом.
  • Художній розпис стін