Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Декоративна штукатурка Ціна Львів.

Декоративна штукатурка Ціна Львів.

КонсультаціїРоботи з нанесення декоративної штукатурки розрізняються по складності і способом нанесення і можуть бути виконані в один-два або три шари, від цього ціна за роботу з декорування стін може дещо різнитись.

Станом на 15 квітня 2016 року ціна роботи за метр квадратний:
120-160 грн.\м2

+

Вартість розхідних матеріалів

Розкид цін на декоративні оздоблювальні матеріали досить значний, тому варто врахувати, що у різних матеріалів витрата коливається від 1 до 6кг на квадратний метр - відповідно, буде збільшуватися і ціна обробки квадратного метра.

Щоб взнати точну ціну у Львові чи Києві зателефонуйте нам:

Або напишіть листа, ми самі з Вами зв’яжимось.

Консультація у нас безкоштовна…

Написати листа

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙСИ на декоративну штукатурку:

Price_1.xls [150 Kb] (завантажень: 566)
Price_2.xls [31.5 Kb] (завантажень: 137)
Price_3.xls [106.5 Kb] (завантажень: 129)


Сьогодні декоративна штукатурка є справжньою знахідкою для створення естетично привабливого інтер’єру будь-якого приміщення. По своїй структурі декорована штукатурка представлена у вигляді фактурного або гладкого декору для стін, стелі або ж дверей. Одними з найбільш популярних варіантів за вартістю робіт є, венеціанська штукатурка, декор під мармур, фактурна або структурна штукатурка – які по цінам найбільш дорожчі. Кожен з видів декорованого оздоблення має свої унікальні особливості та переваги. Для декору стін під старовину не рідко обирають покриття з перламутром на основі натуральних матеріалів, які ідеально підійдуть для обробки під мармур. Окрім вражаючих візуальних ефектів, декорована штукатурка дозволяє стінам «дихати», є легкою у догляді, а також має високий антибактеріальний захист.

Вірно обрана ціна штукатурки може не тільки допомогти створити справжній ексклюзивний витвір мистецтва в оселі за або ж в офісі, але і зберегти ваш бюджет.

Обирати інтенсивність нанесення, тип штукатурки, а також кольорову гаму необхідно враховувати і вартість робіт. В залежності від інтенсивності нанесення покриття декоративної штукатурки – зростає її ціна.

Оздоблення стін за допомогою декорованої штукатурки обирають не тільки, у якості практичного та стильного декору в інтер’єрі, але й для оформлення екстер’єрної частини будинку. Вишукана антична декорована штукатурка у поєднанні з практичною вартістю дозволить створити справжній шедевр сучасної архітектури. Ціна на декоративну штукатурку у Львові найбільш приваблива саме в «Майстрів декоративної штукатурки».

Компанія «Майстри декорованої штукатурки» пропонує найширший вибір декорованого покриття у Львові та більш ніж привабливі ціни.

Художній розпис стін