Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурні роботи в Києві

Штукатурні роботи в Києві

Будь-які ремонтні роботи починаються саме з приходом штукатурів, які закладають основу для нанесення інших оздоблювальних матеріалів. За допомогою декоративної штукатруки не тільки поліпшується якість поверхні, але і її експлуатаційні характеристики. Поряд з традиційним - мокрим - способом штукатурення стін, штукатури сьогодні освоїли і новий, дуже популярний - так званий сухий спосіб обробки.

 

Замовити декоративну штукатурку в Києві можна у нас. Виїзд майстрів. Без передоплати. Помірні ціни та якісне обслуговування.

 

Штукатурні роботи в Києві та околицях - складна і відповідальна. Складна тому, що в розчині, з яким працює штукатур, досить багато компонентів, і від правильного їх змішування залежить не тільки рівність поверхні, але і якість роботи. Робота відповідальна, тому, що результати роботи штукатура часто можна оцінити лише після деякого часу, коли на штукатурку вже нанесені інші оздоблювальні матеріали, тому брак у роботі штукатура може обійтися досить дорого.

Київ. Штукатурні роботи.

"Володіючи значним досвідом штукатурних робіт – ми пропонуємо свої послуги та вміння на київському ринку штукатурів".

 

Київ - місто де умінням наносити будь-яку декоративну штукатурку: гладку, фактурну, трафаретний, фреску, барельєфи, імітація шкіри, тканини, дерева, мармуру нікого вже не здивуєш. Розпис стін. Розпис стель. Розпис обманка. Розпис камінів. Художній рельєф. Різні стилі і жанри. Нанесення декоративної штукатурки. Венеціанська штукатурка, венеціанка інтрузія, імітація мармуру – це не повний перелік пропозицій майстрів ремонту.


Замовити штукатурні роботи.
Оздоблення декоративною штукатуркою може вироблятися як всередині, так і зовні приміщення, залежно від типу застосовуваної суміші. На ринку можна придбати декоративну штукатурку на будь-який смак. Це може бути фактурна, структурна, венеціанська штукатурка, а також досить популярна декоративна штукатурка «короїд». Яку саме штукатурку вибрати - це залежить від ваших уподобань і виділеного на ремонт бюджету. Вартість декоративної штукатурки сильно варіюється залежно від типу і складу суміші.

Київ – місто розкоші та декоративної штукатурки

В даний час, коли з'являються нові будівельні матеріали, необхідність у фахівцях, які працюють за технологією вологої штукатурки, поступово знижується. Однак разом з тим зростає популярність декоративна штукатурка, з'являються нові технології нанесення штукатурки і проведення обробки. Шовкова штукатурка, штукатурка з натуральним каменем, венеціанська штукатурка - це чудові оздоблювальні матеріали, працювати з якими можуть лише майстри високої кваліфікації. Саме тому досвідчені штукатури сьогодні освоюють нові матеріали, і набуті знання разом з багаторічним досвідом дають їм можливість виконувати високоякісні штукатурні роботи.

Більшість київських будівельно-ремонтних компаній мають сьогодні у своєму штаті фахівців як по роботі зі звичайною штукатуркою, так і по роботі з декоративною штукатуркою і гіпсокартоном.

 

Художній розпис стін