Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Сучасна декоративна штукатурка у Львові

Сучасна декоративна штукатурка у Львові


 

Декоративне покриття призначене для створення безлічі різних фактур поверхні: від гладких до «рваних» або глибоких рельєфних малюнків і барельєфів (товщиною до 10 мм). Завдяки пластичної основі і наявності в складі натуральних волокон целюлози матеріал легко наноситься, приховуючи дрібні дефекти поверхні, а також маскує тріщини при незначної усадки будинку.Мікроцемент - Сфери використання.

Штукатурка мікроцемент 

До останнього часу в нашій країні мікроцемент застосовували в основному для обробки кухонь, санвузлів, ванних кімнат, бань і приміщень з басейнами. Але і до нас доходить західна мода на бетонні оздоблення інтер'єрів в стилі мінімалізму - причому не тільки стін і стель, а й меблів.
Завдяки високій міцності мікроцемент, штукаутрка під бетон,  можна застосовувати в якості підлогового покриття для різних приміщень, ступенів і сходів.


Венеціанська декоративна штукатурка

Венеціанська декоративна штукатурка 
Ця обробка зовні схоже на штукатурку, що використовувалася в середньовічній Європі. Основною її особливістю є гладка глянцева поверхня, що імітує будь-якої камінь: мармур, граніт, малахіт і ін. «Венеціанка» може бути зі світлими прожилками, мати матові шорсткі ділянки. Широко застосовується при внутрішній обробці, в тому числі у вологих приміщеннях, її можна мити. Поділяється на багато різних фактур - наприклад - мокрий шовк


короїд

короїд 
Для імітації рельєфу дерева, поїли комахами, вводяться дрібні кам'яні крихти, які при розподілі розчину по поверхні утворюють борозенки, схожі на ходи короеда. Найчастіше застосовується на фасадах будівель. Як виглядає цей варіант декоративної штукатурки, показано на фото. Детальніше про цей спосіб обробки читайте в нашій статті.


дощ

Штукаутрка дощ 
Використовуються ті ж декоративні суміші з мінеральними гранулами, але техніка виконання інша - тільки горизонтальні або діагональні руху. Довгі борозенки на штукатурці нагадують потоки дощу (особливо буде актуальноя кщо в кімнаті стоїть кондиціонер).


шуба

Штукаутрка шуба 
Ця штукатурка з фактурою, схожою на ворс або хутро. Часто «під шубу» обробляють фасад будівлі використовуючи, наприклад, простий цементно-піщаний розчин, який потім фарбують.


баранчик

Штукаутрка баранчик 
Від шуби «баранчик» до відрізняється більш обкатаним, округлим рельєфом. Для отримання подібного ефекту в суміш вводять дрібні камінці. Відмінності існують і в техніці нанесення - розчин розподіляють по поверхні за допомогою пневмоковша і компресора. Подібну декоративну фактуру можна отримати також, використовуючи Камінцеву штукатурку.


камінцева

Штукаутрка камінцева 
Являє собою покриття з дрібних кам'яних гранул, пов'язаних штукатурним розчином, наприклад, цементним, акриловим або силікатно-силіконовим. Камінці рівномірно розподіляються по стіні шаром 2,5-3 мм. Готові камінцеві штукатурки в відерцях можуть бути вже отколеровать. Покриття, приготовані з сухих сумішей, як правило, ще фарбують фасадною фарбою. Докладніше..


мозаїчна

Штукаутрка мозаїчна 
Це різновид камінцевою штукатурки. По фактурі не відрізняється, але фарбувати її не потрібно, тому що складається з кольорових мармурових крупинок. Стіна як ніби викладена з дрібної мозаїки. Гарне декоративне рішення як для зовнішньої, так і внутрішньої поверхні. Дізнатись детальніше..

Підкреслити фактуру, надати сяйво поверхні допоможуть блискітки в декоративній штукатурці, які представляють собою порошок, що складається з плоских, що відображають частинок розміром 0,2 мм шестигранної форми. Використовується як добавка в лакофарбові матеріали для створення оптичних спецефектів. Додавання глиттеров в лак, лесуючий склад або в напівпрозорі декоративні штукатурки дозволяє створити на поверхні покриття ефект блискучих дрібних кристалів.


Поради майстра по декоративнійї штукатурці:

 • Якщо у вас є маленькі діти, то декоративне покриття - це ідеальний вибір для стін. Воно відмінно миється, має дихаючу поверхню, гіпоалергенні. І ще один незаперечний плюс - з нього чудово змиваються олівці, ручки або фломастери.
 • Перш ніж приступити до нанесення декоративних матеріалів, ви повинні чітко розуміти послідовність ваших дій. До початку робіт у вас повинні бути пофарбовані стелі, покладена на підлогу керамічна плитка. У свою чергу паркет, паркетна дошка і ламінат укладаються після нанесення декоративного покриття. Стіни, які будуть пофарбовані гладкою фарбою, повинні бути також підготовлені заздалегідь.
 • Дуже важливо перед початком ремонту визначитися з вибором декоративного покриття. Від цього багато в чому залежить підготовка ваших стін. Є покриття, де не потрібно багатошарове шпатлювання. Є ті, де підготовка під фарбування обов'язкове.
 • Якщо ви заздалегідь подбаєте про те, щоб вибрати зразки покриття, яке буде використовуватися в обробці вашого приміщення, то зможете значно заощадити кошти на підготовку поверхні.


При виборі декоративних матеріалів необхідно чітко розуміти призначення вашого приміщення. Чи є воно часто прохідною зоною, чи є у вас діти або домашні тварини. Покриття для часто експлуатованих приміщень повинно бути особливо міцним і добре митися.

 

Наприклад, фактурна штукатурка або фактурна фарба повинні бути покриті лессірующіе складом або лаком для зовнішніх / внутрішніх робіт.

Схоже:
 • Фактурна штукатурка
 • Рельєфна декоративна штукатурка
 • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
 • Штукатурка з ефектом м'якого шовку
 • Гнучкий камінь
 • Основні види штукатурок
 • Художній розпис стін