Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Купити кондиціонер Львів з установкою

Купити кондиціонер Львів з установкою

Мульти-спліт системи стали оптимальним рішенням для офісів і квартир. Вони також часто використовуються для декількох приміщень, їх внутрішні блоки віддають тепло через один зовнішній. Перед тим, як купити кондиціонер Львів з установкою, слід підібрати тип пристрою, схему робіт, інші фактори.

Купити кондиціонер Львів з установкою

===

:sunglasses: Купити кондиціонер Львів 👈 Інтернет магазин кондиціонерів.

===

Мульти-спліт система включає в себе такі елементи:

- Зовнішній блок з компресором і вентилятором. Фахівці нашої компанії закріплять його на зовнішній стороні стіни будівлі.

- Внутрішні блоки, кожен з яких має повітряний фільтр, теплообмінник, блок управління, термодатчик. Такий блок повинен встановлюватися в певних місцях приміщення для максимальної ефективності.

Якщо мульти-спліт система призначена для охолодження декількох кімнат, вона повинна включати два, три і більше внутрішніх блоків в залежності від кількості приміщень.

Особливістю таких систем є те, що при їх установці визначальним фактором повинна бути не ціна, а якість використовуваних комплектуючих і матеріалів. Особливу увагу потрібно приділити якості фреонопровода. Адже якщо він вийде з ладу, це призведе до зупинки всієї системи і дорогого ремонту (включаючи повторне штроблення стін, прокладку нової лінії, штукатурку і так далі).

При розрахунку цін на монтаж мульти-спліт систем, закладають в розрахунок ціни на перевірені і якісні комплектуючі. Це гарантовано забезпечить довгий термін безперебійної роботи обладнання без ремонту і заміни. Ми не пропонуємо найнижчі ціни. Але наша пропозиція заощадить ваші кошти в тривалій перспективі.

Вибір систем кондиціонування

У квартирах або офісах Львова найчастіше купують такі типи пристроїв:

- Настінний. Як випливає з назви, блоки навішуються на стіну. Підходять для невеликих кімнат площею, до 50 кв.метрів.

- Колонний. В цьому випадку внутрішні блоки встановлюються на підлозі приміщення. Вони встановлюються в просторих приміщеннях, площею до 200 кв. метрів;

- Канальні або касетні. Це найбільш дорогий варіант. Внутрішні блоки встановлюються в стелі (навісні або натяжні) і маскуються за панелями.

Всі перераховані види блоків не займають багато місця і не заважають працюючим або проживають людям.

На які етапи розбивається установка кондиціонерів
Установка кожного пристрою включає кілька етапів: підготовчий і основний.

В ході підготовчого етапу виконуються:

  • - проведення замірів;
  • - штроблення каналів;
  • - прокладка труб і кабелів;
  • - дренажні операції;
  • - інші необхідні дії.

Після закінчення підготовки виконується:

  • - кріплення зовнішнього і внутрішніх блоків;
  • - з'єднання системи;
  • - проведення випробувань.

Ціна на монтаж спліт-систем залежить від схеми, по якій буде здійснюватися підготовка. При установці спліт-системи в двокімнатній квартирі потрібно максимально зменшити довжину трубопроводів, встановлюючи блоки в суміжних кутах кімнат. Для третьої кімнати будуть потрібні додаткові витрати на проведення магістралі і підключення додаткового блоку.

Терміни і ціни ростуть у міру збільшення кількості блоків і складності схеми. Але досвідчені співробітники нашої компанії зуміють виконати роботи в строк навіть на найскладніших і великих об'єктах.

Продумана і відпрацьована технологія установки кондиціонерів і спліт-систем в деяких випадках вимагає доставки частини обладнання вже після завершення певних етапів робіт. Такий поділ на етапи при монтажі кондиціонера буває більш зручним завдяки тому, що не потрібно охороняти обладнання до моменту його підключення. Це більш актуально на великих промислових підприємствах.

У деяких випадках навішування кондиціонерів на стіну неможливо з технологічних умов або естетичних міркувань. Або ж хочеться використовувати більш сучасні технології. В цьому випадку рекомендується установка касетних, канальних або напольно-стельових кондиціонерів.

Кожен тип кондиціонерів має переваги і особливості. Перевага канальних систем кондиціонування:

- кращий розподіл повітря, який не концентрується в одній точці;

- економія простору, без виділення місця на стіні під внутрішній блок;

- стильний дизайн, що вкриває частину корпусу за маскує панеллю.

При установці кондиціонера на стелі необхідно розрахувати потужність пристрою, напрямок руху повітря, інші параметри. Касетні і канальні кондиціонери розміщуються за підвісними стелями, які маскують корпус пристрою. Тому вартість монтажу кондиціонера такого типу вище, в порівнянні зі стандартним внутрішнім блоком.

Установка кондиціонерів канального типу

При установці канальних систем в квартирі, офісному приміщенні або на комерційному підприємстві вартість робіт буде залежати від того, скільки буде підключено кімнат.

Внутрішній блок розміщується за підвісною стелею, розподіляючи повітря по воздуховодам, також замаскованим під стелею. Це дозволяє використовувати для охолодження декількох кімнат в квартирі тільки один блок. Вартість установки такого обладнання залежить від довжини повітроводів і їх конфігурації.

Але якщо потрібно підтримувати в кожному приміщенні певну температуру, для установки кондиціонера в Львові ціна значно зросте. Для контролю температури потрібно закріпити на кожному повітроводі термостати або клапани з електроприводом, що дозволяють вручну або автоматично регулювати температуру на кожному з виходів. Однак в цьому випадку вартість монтажу кондиціонерів може значно зрости. 

Щоб розрахувати вартість на установку канального кондиціонера, зверніться до співробітників компанії. Наші менеджери нададуть вам прайс на всі види робіт, а також врахують всі особливості замовлення і зроблять розрахунок на індивідуальній основі. Наші ціни і умови дозволять досягти кращого результату і заощадити на установці.

Установка кондиціонерів касетного типу

Якщо ви вирішили купити кондиціонер касетного типу, ознайомтеся з нашою пропозицією. Внутрішній блок такого пристрою також монтується в підвісну стелю. Вихідна решітка відповідає за розмірами плитці підвісної стелі типу "Армстронг", 60х60 см і відмінно вписується в інтер'єр будь-яких підвісних систем.

Але потрібно враховувати, що при установці касетного кондиціонера в вартість робіт увійде і ціна стельової підвісної системи.

Але висока вартість установки цілком окупається завдяки можливості розподілу повітряних потоків. Такий блок один здатний замінити чотири стандартних настінних внутрішніх блоку спліт-системи.

Ціна на установку кондиціонерів касетного типу в Львові відповідає складності і якості робіт. Щоб уточнити деталі монтажу такого обладнання в квартирі або офісі, зверніться до менеджерів нашої компанії. Вони виконають розрахунок і врахують всі важливі параметри.

Установка стельових кондиціонерів

При установці внутрішнього блоку на стелю можна обійтися без підвісної стельової системи. Він не займає місце на стінах, а охолоджене повітря опускається паралельно підлозі, а не уздовж стін. Це забезпечує більш рівномірне і якісне охолодження. Хоча монтаж на горизонтальну стельову плиту необхідно робити з запасом міцності і надійності. Компанія по встановленню кондиціонерів у львові пропонує найбільш вигідні ціни на монтаж підвісної стельового кондиціонера.

Художній розпис стін