Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Декоративна » Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка


ХАРАКТЕРИСТИКА: Штукатурка імітує мрамор та старі поверхні

ПЛЮСИ: Міцна та красива штукатурка

МІНУСИ: Вимагає рівної поверхні

При покритті стін венеціанкою створюється враження, що вони оброблені мармуром. Венеціанська штукатурка, яку також називають рідким мармуром дозволяє створити по істині розкішний інтер'єр. Щоб забезпечити більш тривалий строк служби настінного покриття, до складу венеціанської штукатурки були додаються синтетичні матеріали. Така обробка стін прекрасно гармонує з дорогими меблями з натурального дерева, декором і текстилем.

Кольорова палітра

Венеціанська штукатурка

Венеціанка здатна створити на будь-якій поверхні ефект золота, мармуру, імітацію шкіри або оксамиту. Ще венеціанська штукатурка здатна імітувати природні матеріали, наприклад, це можуть бути дорогоцінні метали і навіть червоне дерево.

До наших днів дійшла абсолютно точна технологія виготовлення венеціанської штукатурки в абсолютно незмінному вигляді. Основні компоненти складу завжди залишаються незмінними, їх використовують позбав в різних пропорціях, щоб досягти того чи іншого результату.

 

Склад венеціанської штукатурки:

1. Мармурова пил;
2. Гранітна пил;
3. Кварцова пил;
4. Вапняна пил;
5. Малахитовая пил;
6. Пил онікса;
7. А також пил інших цінних сортів каменя.

 

У питаннях тонкошарового мармуру вельми важлива ступінь його помелу. Як відзначають експерти з Венеціанської штукатурки у Львові, чим дрібніше іспольуемая пил, тим тонше малюнок. Соотвесвенно чим більший, тим ближче до фактури природного тесаного каменю.

Речовина, що використовується в традиційній венеціанськії штукатурці - гашене вапно. Власне венеціанська штукатурка виходить в результаті змішування до густої сметаноподібної суміші одного з іншим.

Схоже:
  • Венеціанська штукатурка у Львові
  • Майстри для Венеціанської штукатурки
  • Стукко
  • Травертин штукатурка
  • Отточенто штукатурка
  • Декоративна штукатурка Сахара
  • Художній розпис стін