Декоративна штукатурка
Російська версія

Венеціанська штукатурка у Львові


Венеціанська штукатурка у Львові займає все більш вагоме місце серед декоративних штукатурок та серед широкого асортименту декоративних штукатурок, таких як наприклад, Венеціанська штукатурка - що складається з кам'янгої і вапняного борошна з додаванням певних наповнювачів, цей сучасний матеріал служить для створення високоякісного оздоблювального шару.

При мінімальній (3-5 мм) товщині покриття, досягається висока міцність створюваної поверхні, зовнішній вигляд якої успішно імітує унікальний малюнок натурального каменю - венеціанку, такого як мармур, граніт або онікс. Крім того, використання колору дозволяє нанести штукатурку  як фресковий розпису стін, створення різнопланового з погляду колористики інтер'єру приміщень – для того щоб ваша будівля у Львові відрізнялась від інших.

Венеціанська штукатурка у Львові


"Stucco veneziano" як її називали в давні часи Древнього Риму, адже в перекладі з італійського "Stucco veneziano" означає «венеціанська штукатурка». Вже тоді мармур пиляли, обтісували і полірували. Після всіх цих процесів, само собою зрозуміло, залишалося багато мармурового пилу. І цей матеріал, який пускався зазвичай у відхід вирішили застосовувати з користю. Після прийняття саме цього рішення і з'явився безшовний тонкошаровий мармур.

Зараз у Львові надають перевагу використанню синтетичних речовин у складі венеціанської штукатурки:

1. Більш технологічні;
2. Велику еластичність покриття;
3. Стійкість покриття до тріщин.

 

У той же час фахівці залишаються вірні думці, що тільки справжня венеціанська штукатурка здатна на передачу всіх оптичних властивостей мармуру.
Властивості венеціанської штукатурки:


1. Неповторний багатогранний блиск;
2. Глибинне світіння;
3. Гра світла і тіні;
4. Мальовнича в'язь прожилок.

 

Схоже:
  • Венеціанська штукатурка
  • Майстри для Венеціанської штукатурки
  • Художній розпис стін