Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурні роботи у Львові

Штукатурні роботи у Львові

У Львові достатньо спеціалізованих організацій, в яких Ви можете замовити майстрів для нанесення декоративної штукатурки, але майстрів в якісному нанесенні не так багато.

Найбільшою популярністю у Львові сьогодні користуються венеціанська штукатурка і декоративна штукатурка «короїд». Остання, отримала настільки незвичайну назву за рахунок досить оригінальної структури, що нагадує фактуру кори дерева. У нас Ви можете придбати штукатурку необхідного вам кольору і з усілякими наповнювачами, а досвідчений майстер легко зможе сформувати необхідний рельєф поверхні для львівської квартири чи об’єкту.

Львів - місто старовини та історії

 

Вся краса і вигадливість візерунків штукатрки залежить, насамперед, від фантазії і професіоналізму майстра. Львів це місто де дизайн розкривається по-своєму: дехто граючись зробить навіть з посереднього матеріалу шедевр, а інший «майстер» витратить Ваш час, гроші і нерви, але так і не виправдає очікувань. Тому слід залучати до робіт тільки майстрів з досвідом.

 

Замовити штукатурні роботи у Львові.

 

Ми пропонуємо якісні штукатурні роботи та декоративні оздоблювальні матеріали. Ціни на декоративну штукатурку, фарбу, фреску, панно та інші матеріали встановлена виробником.

 

Ми надаємо гарантію на свою роботу та відповідаємо за її якість.

 

Використання в якості оздоблювального матеріалу виключно масляної фарби у Львові настільки ввійшло у звичку, що про можливість роботи з такою штукатуркою сьогодні згадують лише професійні дизайнери.

 

Львів та його мешканці вимагають створення в приміщенні особливої ​​атмосфери, що створювала б незабутнє враження для туристів. Тому унікальним оздоблювальним матеріалом - є глибока багатошарова фактура, що дозволяє візуально змінювати об'єм приміщення, граючи з насиченістю кольору. Крім того, деякі різновиди декоративної штукатурки включають в себе спеціальні добавки, що підсилюють глибину фактури, або навпаки, згладжують її.

 

РЕКЛАМА:

Реставрація ванн у Львові

 

Художній розпис стін