Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Декоративна » Травертин штукатурка

Травертин штукатурка


ХАРАКТЕРИСТИКА: Середньовічний італійськйи стиль під камінь

ПЛЮСИ: Міцна та дихаюча штукатурка

МІНУСИ: Потрібний високий ступінь майстерності майстра

Декоративна штукатурка Травертин дозволяє досягти ефекту натурального каменю

Травертино - це натуральне вапняне покриття, що застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Цей матеріал прекрасно передає як середньовічний італійський стиль, так і ефектно вписується в сучасний інтер'єр. Продукт створює міцне, зносостійке і довговічне покриття, а використання  восків додасть додатковий ефект, дозволить домогтися різноманітних колірних відтінків і підкреслить фактуру.

 

Є можливість підібрати більш велику фракцію, яка дозволяє отримати більш рельєфну фактуру молодого травертину, або більш дрібну фракцію для більш згладженої форми обвітреного каменю. Травертин стане прекрасним рішенням як для класичного інтер'єру в античному стилі, так і для сучасних приміщень.

Фактури штукатурки Травертин:

В основу штукатурки травертин входить натуральна мармурова крихта - один з різновидів в декоративних покриттях. Гранули зустрічаються різного розміру, приблизно від 0,2 мм до 1, 4мм., Але можна зустріти гранули по 3 - 4 мм. Зазвичай їх покривають спеціальними міцними сумішами в заводських умовах. Це відбувається для досягнення найбільшого декоративного ефекту штукатурки.
Декоративне покриття імітує благородний камінь ТРАВЕРТИН.

Застосовується як в інтер'єрі, так і в оздобленні фасадів
Однією з характерних якостей штукатурки Травертин є відсутність стиків або швів, до того ж варіантів декоративної штукатурки настільки велика кількість, що ніхто не може чітко назвати їх число. Адже нове покриття народжується не тільки з нового матеріалу і його кольору, але і уміння майстра наносити його.

До того ж можна змішувати деякі штукатурки одну з однією, і тоді виходить декоративне покриття травертино абсолютно індивідуальне і неповторне.

 

Схоже:
  • Отточенто штукатурка
  • Стукко
  • Венеціанська штукатурка
  • Декоративна штукатурка Сахара
  • Гранітно-мармурова штукатурка
  • Китайський шовк - штукатурка.
  • Художній розпис стін