Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Декоративна внутрішня штукатурка будинків у Львові

Декоративна внутрішня штукатурка будинків у Львові

Декоративна внутрішня штукатурка будинків у Львові 

Темпи будівництва різних об'єктів в Львові постійно зростає. Але це не тільки промислові і житлові новобудови. Кількість дач, котеджів, таунхаусів в різних районах постійно збільшується. І перед кожним власником приміщення, рано чи пізно, встає питання оздоблювальних робіт. Зміна внутрішнього інтер'єру, реконструкція окремих частин або будинку в цілому, виправлення дефектів, незмінно присутніх при здачі новобудов. Вибір матеріалу для виправлення нерівностей поверхонь стін, стель, вибір технології обробки, підбір кваліфікованого персоналу для виконання внутрішніх робіт, час, фінансові витрати. Всі ці турботи дістаються власникам приміщень.

 

Фахівці нашої компанії пропонують, якщо не зняти повністю всі турботи, то істотно полегшити і спростити процес внутрішньої декоративної обробки стін. Ми пропонуємо послуги з нанесення декоративної штукатурки на внутрішні стіни, поверхонь приміщень різного типу у Львові та області.

Внутрішня декоративна штукатурка у Львові. Майстри для роботи.


Внутрішня штукатурка будинків, виконана нашими майстрами, має ряд переваг, які гідно оцінили наші клієнти. В першу чергу це швидкість виконання робіт і технічні характеристики готового покриття. Високий ступінь зчеплення з основною поверхнею, міцність готового покриття, основні відмінні риси даного способу.


Використовувані нами пристрою для механізованого процесу (пневмопістолети, «хопери», пневмолопати) дозволяють отримати якісне покриття стін, стель. Подача розчину під тиском гарантує проникнення робочої суміші з утворенням міцного і рівного шару в важкодоступних місцях (дверні, віконні прорізи). Якість самої приготовленої суміші істотно відрізняється від сумішей, приготованих вручну. Сувора дозації змішуються компонентів (сухі суміші, вода, добавки для поліпшення фізичних і хімічних параметрів), безперервне перемішування розчину в процесі виробництва робіт гарантує отримання на виході пластичної, однорідної консистенції.


Замовити внутрішню штукатурку будинків у Львові.

Основним регіоном, в якому ми надаємо послуги з машинної штукатурки внутрішніх приміщень, є Львів та львівська область.  Але зацікавленість наших потенційних клієнтів з довколишніх районів дозволило нам розширити зону обслуговування. Всі роботи виконуються виключно після складання попереднього договору на надання послуг. Основою для договору служить побажання замовника і думка наших фахівців, в обов'язковому порядку обстежили приміщення, в яких належить виконати оздоблювальні роботи. Попереднє обстеження необхідно для визначення з комплектацією необхідного обладнання, підбором сумішей декору і добавок для приготування розчину в залежності від передбачуваних умов експлуатації приміщень (температурний режим, вологість). В основному використовуються гіпсові суміші і суміші на селікатній основі. Всі використовувані компоненти екологічно безпечні. Штукатурка будинків, дач, котеджів, танхаусов з використанням даних сумішей відрізняється міцністю. Варіювання товщиною шару, що укладається дозволяє підвищити ступінь звукоізоляції і теплоізоляції.


Наші фахівці виконують роботи по підготовці різних декоративних поверхонь для обробки природними матеріалами і керамічною плиткою. За бажанням замовника, може виконана внутрішня штукатурка, яка ідеально підходить для будинків та великих приміщень. При цьому якість покриття буде на найвищому рівні.


Декоративна штукатурка: Великих і маленьких будинків, дач, таунхаусів, Новобудов у місті Львів та області.

Художній розпис стін