Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Зовнішня штукатурка будинку

Зовнішня штукатурка будинку

 

Фасад будинку, як обкладинка, від оформлення якої залежить перше враження про помешкання, а відповідно і про його господарів.

Існує декілька видів зовнішньої штукатурки: мінеральна, акрилова, силікатна та силіконова, які відрізняються за складом та характеристиками. Їх назви походять від виду сполучного компоненту, який використовується при виробництві.

 

Найбільш стійкою до механічних впливів на фасаді є акрилова штукатурка, найменш - мінеральна, а силіконова і силікатна - середньостійкі. Що ж стосується стійкості до атмосферних опадів, найбільш  стійкими є акрилові та силіконові штукатурки, а силікатні та мінеральні - є менш стійкими.

Мінеральна зовнішня штукатурка для фасаду відрізняється своєю економічністю. Її основою є цемент, який доповнюється хімічними добавками, що підвищують вологостійкість штукатурки.

 

 

Акрилова зовнішня штукатурка дає можливість «дихати» стінам та виводить назовні вологу. Будинок з таким покриттям добре переносить температурні перепади, а також має надійний захист від появи шкідливих мікроорганізмів.

 

Силікатна зовнішня штукатурка використовується у випадках, коли будівля зводилася з матеріалу, що має пористу структуру. Завдяки своєму складу силікатна штукатурка сприяє тому, що рідина не затримується на поверхні фасаду будинку, а виводиться назовні, що досягається за рахунок унікального складу, а саме основи з рідкого скла і допоміжних добавок.

 

Силіконова зовнішня штукатурка є універсальним видом обробки поверхонь.  Покриття забезпечує якісний захист практично від усіх типів впливів. Силіконова зовнішня штукатурка  відрізняється високою паропроникністю, виключення розвитку мікроорганізмів, властивістю відштовхувати бруд, а також здатністю зберігати незмінний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну.

Ключові слова: Штукатурка, будинок, зовнішня штукатурка, фасад 

 

Художній розпис стін