Декоративна штукатурка
Російська версія
Декоративна штукатурка » Штукатурка » Штукатурка в романтичному стилі

Штукатурка в романтичному стилі


Завдяки сучасній штукатурці можна відновити романтичний стиль навіть на великому просторі, з умовним розділенням на зони, де кожна функція збережена в повному обсязі. Легкий сучасний романтичний інтер'єр насичений свіжими теплими барвами. Прості лаконічні конструкції - це додатковий обсяг, а соковиті акценти привносять в атмосферу яскраві позитивні емоції.

Як правило, романтичний стиль створюється за допомогою венеціанської штукатурки, яка здатна перетворити будь-яку поверхню в справжній шедевр, будь це стіна, стеля, карниз або колона. Крім цього, вона є екологічно чистим матеріалом, абсолютно безпечним для людини. Але нанесення цієї штукатурки вимагає чималої майстерності, так як відрізняється складністю техніки.


Де можливе використання романтичного стилю?

У романтики немає меж, все залежить від вашої фантазії і можливостей. Найбільш часто зустрічається цей стиль в спальнях, де розмах романтичних фантазій не обмежений. Балдахіни над ліжком, мереживне пастельна білизна, гора подушок шовкових і оксамитових, квітковий орнамент шпалер, статуетки - все це неодмінна атрибутика романтизму.

Вітальня оформлена в романтичному стилі теж досить часте явище. Багато в будинках і квартирах встановлюють каміни, а поруч м'який килим або затишне крісло. Така обстановка будь-якого налаштує на сентиментальний настрій, порушить забуті почуття.

Кухні та столові теж часто оформляються і використанням романтичних аксесуарів - абажурів з рюшами, безліччю квітів.

Романтична палітра

Сучасні дизайнери передають романтизм за допомогою кольору. Як правило, вибираються однотонні відтінки для стін в пастельній гамі. Найбільш часто використовуються пісочні, персикові, рожеві, ніжно блакитні кольори. Допускаються невеликі і непомітні малюнки на шпалерах. Це можуть бути квіти або орнамент. Досить часто використовуються шовкові шпалери, які самі по собі внесуть розкіш в інтер'єр. Ліпнина на стінах, бордюри і штукатурка якраз для романтичного інтер'єру.

Схоже:
  • Основні види штукатурок
  • Фактурна штукатурка
  • Штукатурка будинку
  • Рельєфна декоративна штукатурка
  • Сучасна декоративна штукатурка у Львові
  • Декоративна штукатурка. Замовити у Львові
  • Художній розпис стін