Декоративна штукатурка
Російська версія

Дизайн інтер’єру Львів


Послуги дизайнерів інтер'єру це щось більше, ніж дизайн-проект - це, в першу чергу, реалізація всіх ваших побажань та ідей в комфортному та особистісному просторі, будь то затишний та живий інтер'єр заміського будинку чи красивий і функціональний інтер'єр спальні, кухні, дитячої чи офісу.

У нас можна замовити широкий спектр послуг в області проектування житлових інтер'єрів у Львові. Дизайн квартири або котеджу у виконанні наших фахівців – це завжди ексклюзивний проект, створений з урахуванням усіх побажань клієнта, його індивідуальності, а також особливостей приміщення. 100% відповідність будівельним нормам. Грамото складений дизайн інтер’єрів знижує часові та матеріальні витрати на ремонт, а кошторис дозволить відразу побачити чи відповідає місту Львів Ціна вказана у прайсі послуг дизайнера, що необхідна для втілення в реальність творчих задумів.

На всіх етапах виконання дизайн інтер’єру у Львові ми виконуємо будівельні норми і правила. Ми узгоджуємо всі зміни з міськими інстанціями, готуємо повний перелік необхідних документів.

Професійний дизайн інтер’єру

Проект включає в себе як професійні барвисті ескізи інтер'єру приміщень, так і точні і детальні схеми: обмірний план, схеми стельових і підлогових покриттів і т. д.

Досвідчена команда дизайнерів, архітекторів і інженерів знає, як перенести ваші задумки на папір, а потім зробити їх реальністю!

Вибираючи інтер’єр однокімнатної квартири чи просто вітальні або кухні, потрібно врахувати базові принципи оформлення квартирних кімнат. Поєднання колірних рішеннь, а також встановлення логічні завданнь , які ви ставите перед собою, втілюючи в реальність задуманий інтер’єр, які допоможуть вам правильно спроектувати своє житло або будинок.

Львівські дизайнери за роки успішної роботи реалізували сотні дизайн проектів квартир, офісів, заміських будинків і громадських приміщень, з майстром легко і приємно працювати ніж створювати дизайн інтер'єру своїми руками!

Схоже:
  • Дизайнер Львів
  • Художній розпис стін